Wybierz region

Wybierz miasto

  Zlot piłkarskich gwiazd

  Autor: rob

  2002-07-06, Aktualizacja: 2004-12-18 00:28 źródło: Opole

  Jutro i w niedzielę odbywać się będzie XX Krajowy Zlot Piłkarzy Weteranów, a w nim 16 drużyn oldbojów będzie rywalizować o tytuł mistrzów Polski. Na boiskach w Byczynie, Kluczborku, Bolesławcu i Polanowicach odbywać ...

  Jutro i w niedzielę odbywać się będzie XX Krajowy Zlot Piłkarzy Weteranów, a w nim 16 drużyn oldbojów będzie rywalizować o tytuł mistrzów Polski.

  Na boiskach w Byczynie, Kluczborku, Bolesławcu i Polanowicach odbywać się będą najpierw rozgrywki grupowe, w których wystartują piłkarze SV Weidenberg (Niemcy), Polonii Warszawa, Lecha Rypin, Stadionu Zawiercie, Śląska Wrocław (obrońca tytułu), ŁKS, Odry Wrocław, Sokoła Żywiec, MKS Oława, Bielskich Orłów Bielsko Biała, Floty Świnoujście i Żyrardowianki oraz z Opolszczyzny - Odry Skaut Opole, Hetmana Byczyna, Polonii Głubczyce i Metalu Kluczbork.
  Finałowe spotkania zaplanowano w niedzielne popołudnie na byczyńskim obiekcie. W pobliskim amfiteatrze zaplanowano bogate występy artystyczne m. in. z udziałem Rudiego Schuberta.

  Wśród gości piłkarskiego zlotu w Byczynie przewidziano prezesa PZPN, Michała Listkiewicza, byłego trenera reprezentacji Polski, Antoniego Piechniczka oraz znakomitego niegdyś bramkarza, dziś komentatora piłkarskiego w telewizji i innych mediach, Jana Tomaszewskiego, który obiecał spotkać się z kibicami i odpowiadać na najtrudniejsze nawet pytania.

  Sonda

  Czy lekarze powinni robić transfuzję wbrew woli umierającej?

  • Tak (62%)
  • Nie (38%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.