Yach Film Festiwal Yach Film Festiwal

Yach Film Festiwal. (© Tomasz Bolt)

Prócz nagrody Grand Prix, jury 26. Yach Film Festiwalu wręczy także wyróżnienia. Jednym z nich będzie po raz pierwszy Yach Opolan, czyli opolska nagroda publiczności.Yach Film Festiwal to jedyny w Polsce festiwal wideoklipów. Po raz pierwszy impreza odbędzie się w Opolu.

Podczas gali finałowej w sobotę (9.12) zostaną przyznane nagrody dla najlepszych polskich wideoklipów za 2017 rok. O tym do kogo powędruje jedno z wyróżnień, zadecydują... opolanie.

W sobotę zapraszamy na relację live z gali wręczenia nagród Yach Film Festiwal. Relację będzie można oglądać w portalach naszemiasto.pl w całym kraju


- Yach Opolan to nagroda opolskiej publiczności. Głosowanie na teledyski będzie trwało w piątek od godz. 10.00 do 24.00 W kilku punktach naszego muzeum będą pokazywane nominowane teledyski. Na anonimowych kartach do głosowania będzie można zaznaczyć jeden ulubiony teledysk - zapowiada Jarosław Wasik, dyrektor Muzeum Polskiej Piosenki, w którym odbędzie się impreza.

Przypomnijmy, że w piątek (8.12) od godz. 18.00 Muzeum Polskiej Piosenki zaprasza na pokaz wszystkich nominowanych teledysków, a o godz. 19.00 odbędzie się panel dyskusujny z twórcami hip-hopu.

Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!