Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Kędzierzyna- Koźla, którzy są podejrzewani o handel narkotykami. Funkcjonariusze zabezpieczyli w sumie ponad 100 gramów marihuany oraz wagi elektroniczne. W tej sprawie zatrzymanych zostało łącznie 8 osób.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Do zatrzymania pierwszego z mężczyzn doszło 18 października około godziny 7:00 w jego mieszkaniu w centrum Kędzierzyna - Koźla.

Zatrzymany 18- letni mężczyzna przyznał się do sprzedaży narkotyków, policjanci w jego mieszkaniu zabezpieczyli prawie 60 gramów marihuany oraz profesjonalne wagi elektroniczne. Drugi z mężczyzn 24 - letni mieszkaniec Kędzierzyna - Koźla został zatrzymany kilka godzin później w miejscu pracy. W jego plecaku funkcjonariusze znaleźli 50 gramów marihuany oraz wagę elektroniczną.

W związku z tą sprawą policjanci zatrzymali jeszcze 6 osób, w tym 18 - letnią mieszkankę Kędzierzyna - Koźla, którą podejrzewają o pośredniczenie w transakcjach.

Za handel narkotykami grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, za ich posiadanie do 2 lat.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!