Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Ogródki działkowe przy ulicy Przemysłowej oficjalnie zlikwidowano pod koniec stycznia. Mimo to teren należący do Sklejki wciąż wygląda jak pobojowisko.


Jak usłyszeliśmy od przedstawiciela firmy, teren, który zajmowały działki, już wkrótce zostanie gruntownie uporządkowany.


- Zwlekaliśmy z tym z uwagi na mrozy i śnieg - wyjaśnia nasz rozmówca. - Niedługo skierujemy tam ciężki sprzęt, który zlikwiduje betonowe pozostałości po altankach i wyrówna teren.


To miejsce zostanie sprzedane. Wkrótce ogłosimy przetarg. Przed końcem maja teren powinien być już uporządkowany.


- W wymówieniu napisano, że działki mamy uporządkować do końca stycznia. Teraz dopiero likwidujemy naszą altankę i zabieramy to, co jeszcze może się przydać. Chcę wykopać rośliny, bo mi ich szkoda - mówi pani Jadwiga, była pracowniczka Sklejki i działkowiczka.


Teren po ogródkach przy ulicy Przemysłowej ma blisko 16 tys. metrów kwadratowych. Pracownicy Sklejki mieli tam ogródki od początku lat 90.(sg)

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!