Behemoth wyróżniony przez Rolling Stone. "The Satanist" w rankingu najlepszych płyt 2014 roku

Krzysztot ŻyłaZaktualizowano 
Behemoth wyróżniony przez Rolling Stone.
Behemoth wyróżniony przez Rolling Stone. archiwum Polskapresse
Zespół Adama Darskiego zbiera kolejne pochwały za granicą.

Tym razem został dostrzeżony przez legendarny amerykański magazyn "Rolling Stone", który umieścił najnowszy album Behemotha na 6. miejscu w zestawieniu najlepszych metalowych płyt mijającego roku.

"Nergal wygrał zaciętą walkę z białaczką i triumfalnie powrócił z nową płytą. "The Satanist" to 44 minuty prawdziego brzmienia jednego z najlepszych i najbardziej ekstremalnych metalwoych zespołów." chwali album recenzent Rolling Stone.

Zestawienie najlepszych metalowych płyt 2014 roku według Rolling Stone

1. Yob - "Clearing the Path to Ascend"
2. Triptykon - "Melana Chasmata"
3. At the Gates - "At War with Reality"
4. Old Man Gloom - "The Ape of God"
5. Scott Walker + SunnO))) - "Soused"
6. Be­he­moth - "The Sa­ta­nist"
7. God­flesh - "A World Lit Only by Fire"
8. Ma­sto­don - "Once More "Round the Sun"
9. Crow­bar - "Sym­me­try in Black"
10. Body Count - "Man­slau­gh­ter"
11. In­dian - "From All Pu­ri­ty"
12. The Au­ste­ri­ty Pro­gram - "Bey­ond Cal­cu­la­tion"
13. Blut Aus Nord - "Me­mo­ria Ve­tu­sta III - Sa­tur­nian Po­etry"
14. Me­lvins - "Hold It In"
15. Tombs - "Sa­va­ge Gold"
16. Elec­tric Wi­zard - "Time to Die"
17. Om­ma­don - "V"
18. Slipk­not - ".5: The Gray Chap­ter"
19. Kro­ko­dil - "Na­chash"
20. Twi­li­ght - "III: Be­ne­ath Tri­dent"s Tomb"

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2014.12.24 03:38:58

Przecież mamy wolność religijną gwarantowaną konstytucyjnie. Kazdy może wierzyć, w co mu się tylko podoba, lub nie wierzyć w nic. Prywatna sprawa obywateli. Apofis, Jezusek, Szatan, Odyn, Allach czy Rumburak - wolny wybór, prywatna sprawa każdego. Pakiet religii do wyboru jest duży. Wg gustu i upodobań. O takom wolnośc nasi łojcowie walczyli, czy nie? haha

2014.12.15 10:28:45

cóż za różnica? jak zwał tak zwał...

2014.12.15 09:28:04

Nie jak w średniowieczu, ale tak jak powinno być. I nie plują, a ostrzegają. A każdy ma wolną wolę komu służy - dobremu czy złemu. Chyba że ma problem z odróżnieniem.

2014.12.15 06:32:41

A pasterze katoliccy tak plują na ten zespół i panią Czubaszek.

Nawet do EMPIKU zakazują chodzić , jak w średniowieczu.

2014.12.14 22:26:57

http://c.xyz1.pl/r/2jBhobbit-3-720p-online-napisy-pl

http://c.xyz1.pl/r/2f13hobbit-3-online-eng

http://c.xyz1.pl/r/2pDaplikacja7782pDsprawdz-kto-podglada-cie-na-fejsbuku-pl



HOBBIT 3 BIWA 5 ARMII, NIE CZEKAJCIE DO PRZYSZLEGO PIATKU NA KINOWY MARATON ZA 30ZL OBEJRZYJCIE JUZ DZIS!



POLECAM!



Wreszcie jest aplikacja pozwalajaca sprawdzic Kto szpieguje Twój profil na fb. Teraz juz nikt nie bedzie anonimowy! Dowiedz sie kto, kiedy i jak dlugo przegladal Twój profil!



http://c.xyz1.pl/r/2pDaplikacja7782pDsprawdz-kto-podglada-cie-na-fejsbuku-pl



Tak to wyglada:



http://images67.fotosik.pl/435/f871dc0e1271a327.jpg

_________________________________________________

2014.12.14 00:56:49

Ja p. przekaz na sektę. Powaliło normalnych.

2014.12.13 20:18:18

A co to jest za zespół? Gdzie go można usłyszeć, bo wytatuowanego darskiego w tv można było zobaczyć i usłyszeć plotki o jego romansie z dodą! No i jeszcze skandal ze spaleniem Biblii, bo obraził wierzących! Naprawdę obraził!

Ot, kolejny skandalista, który "robi" karierę na opluwaniu wiary Polaków!!!

2014.12.13 12:54:30

wydajesz z siebie bełkot jak opętany, a to nie pod egzorcyzmy a pod psychiatrę się nadaje.

2014.12.13 10:22:32

Szatan - ja się z nim bratam! Hrhrhrhrhrhrhrhr };>

XXI wiek .... ja pie...le :)

Łatwej zostać egzorcystą niż psychologiem czy psychiatrą. No i speszjal księdzu od wypędzania Diabła ciężej udowodnić molestowanie. Proste? Proste. Głupota taka jest. Jak drut.

2014.12.13 09:09:47

W Polsce jest już kilkudziesięciu egzorcystów, a szkoli się kolejnych kilkunastu. Dlaczego? Bo w błyskawicznym tempie rośnie zapotrzebowanie na wypędzenie szatana.



Jeszcze dziesięć lat temu działało u nas zaledwie czterech księży, którzy mieli oficjalne upoważnienia Kościoła do wypędzania diabła. Teraz jest ich 78, a za kilka miesięcy liczba przekroczy setkę! - Egzorcystę ma już prawie każda z 41 diecezji, a w wielu działa nas nawet kilku - mówi ks. Marian Piątkowski, krajowy koordynator egzorcystów. Choć Kościół dopiero kończy realizację planu "Egzorcysta w każdej diecezji", już mówi się, że to nie wystarczy. - Najlepiej, gdyby przynajmniej jeden był w każdym dekanacie - mówią księża. A dekanatów, skupiających po kilka-kilkanaście parafii, mamy ok. pół tysiąca.Opętań jest więcej przez muzykę i książki

2014.12.13 08:58:56

Brawo dla zespołu!!! i teraz dla nawiedzonych co jeżdżą za zespołem z różańcami- dla nich od paperka też nagroda :-)

2014.12.12 22:51:42

wytatuowany wypierdek mamuta wydał płytę nad która sam się podnieca? dobre i to.

2014.12.12 22:46:58

Problem w tym że w stanach nikt normalny tego "Rolling Stone", nie czyta. Nie mylić tego badziewia z zespołem o podobnej nazwie. Szfindel mocium panie.

2014.12.12 22:09:00

takich mamy dziennikarzy