Lokal po Conieco od listopada stoi pusty, a urząd miasta unieważnił drugi przetarg na jego wynajęcie. Lokal po Conieco od listopada stoi pusty, a urząd miasta unieważnił drugi przetarg na jego wynajęcie.

(© Archiwum )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

To jeden z pomysłów prezydenta na znany miejski lokal, który od jesieni stoi pusty.

Lokal po Conieco od listopada stoi pusty, a urząd miasta unieważnił drugi przetarg na jego wynajęcie. Powodem jest fakt, że ponownie nikt nie złożył oferty. Na razie nikogo nie skusiła ani prestiżowa lokalizacja na placu Wolności, ani duża powierzchnia lokalu (451m kw.), czy miesięczna stawka czynszu obniżona z 45,5 zł na 39 zł za m kw.Prezydent Ryszard Zembaczyński powiedział, że w lokalu po Conieco widziałby miejsce dla opolskich artystów lub kilka butików. - Artyści otrzymaliby lokal na czas wakacji, mogliby pokazywać tam swoje prace, a  my zobaczylibyśmy, czy ten pomysł się sprawdzi - powiedział Zembaczyński.Przeczytaj też: Inwestycje w OpoluTo na razie tylko bardzo luźne pomysły, bo ratusz właśnie ogłosił kolejny przetarg na Conieco z nową, niższą stawką za wynajem, która wynosi 36 zł za m kw.Przypomnijmy, że w lokalu nie będzie mógł powstać żaden oddział banku, sklep z odzieżą używaną, czy sklep sieci dyskontowej. Tego rodzaju działalności miasto nie chce widzieć w swoim lokalu.   

Wiadomości Opole, Wydarzenia Opole

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!