Opole opanowały dziewczyny w sukniach ślubnych, w ramach drugiej już parady panien młodych. Opole opanowały dziewczyny w sukniach ślubnych, w ramach drugiej już parady panien młodych.

(© Archiwum )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Informacje z Opola w pigułce.

Basen - trochę wody dla ochłodyChoć na odkrytym basenie przy placu Róż w Opolu trwają prace remontowe, to jak zapewnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji start sezonu zaplanowany na 27 czerwca jest niezagrożony. Latem po raz pierwszy opolanie będą mogli skorzystać także z krytego basenu  Wodna Nuta. Kompleks przy  ulicy Prószkowskiej.CWK - na parkiecie 200 parPary z całej Polski wzięły udział w Festiwalu Tańca Opole 2014. Festiwal odbył się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym, a tancerze rywalizowali w kilkunastu kategoriach wiekowych: od maluchów aż po dorosłych. Plac Kopernika - oto panna młodaOpole opanowały dziewczyny w sukniach ślubnych, w ramach drugiej już parady panien młodych. Wszystko zaczęło się w samo południe pod centrum handlowym Solaris. Stamtąd „panny młode" przyjechały na motocyklach na opolski Rynek, by wziąć udział w niecodziennej sesji fotograficznej. Wszystkie ubrane w suknie ślubne, przeważnie białe, jednak kilka z nich miało na sobie ciemne kiecki. Dziewczyny spacerowały też po Opolu, biorąc udział w kolejnych zdjęciach. Parada Panien Młodych to impreza i promocyjna akcja społeczna zorganizowana przez Juran ART Studio oraz Federację Stylistów i Kreatorów. Przedszkole nr 21 - urodziny małych odkrywcówPubliczne Przedszkole nr 21 działa od pół wieku. Przy okazji swojego święta placówka otrzymała imię. Od teraz przedszkole będzie nosiło nazwę Kraina Odkrywców. - Odkrywca to ten, kto odkrywa różne rzeczy, np. pralkę albo lodówkę - mówiła 5-letnia Hania. - Ale my jesteśmy małymi odkrywcami, dlatego odkrywamy owady na łące - wtórowała jej Ola. - Albo nowe rodzaje kwiatków - dorzucił Szymon. Ulica Ozimska - roboty już ruszyłyKierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w centrum Opola. Roboty mogą potrwać do końca wakacji. Najbardziej uważać na odcinku od skrzyżowania z Reymonta do Katowickiej. Na wysokości Galerii Opolanin ulica zwężona jest tylko do jednego pasa ruchu w każdą stronę, a na jezdni pracują już maszyny budowlane i wielu robotników. 

Wiadomości Opole, Wydarzenia Opole

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!