Przez cały wtorek (8.03) w pracowni artystyczno-kulturalnej N'602 przy ul. Krakowskiej w Opolu, na chętne panie czekały miłe niespodzianki. Profesjonalnym makijażem zajęła się Agata Nowakowska, a zdjęciami Marta Macha, opolska fotografka.- Wspólnie z Martą postanowiłyśmy zorganizować sesję zdjęciową połączoną z makijażem ze względu na to, że kobiety często mają problem z malowaniem się - mówi Agata Nowakowska, wizażystka.

- Dziewczyny pytają o to, jak się prawidłowo malować, co jest najważniejsze w makijażu dziennym czy wieczorowym - dodaje Agata. - Trendem tej wiosny jest strobing, czyli maksymalne rozświetlenie twarzy.

Po wykonaniu czarodziejskich zabiegów na panie czekała z aparatem opolska fotografka Marta Macha, która specjalizuje się w fotografii portretowej i modowej.

- Wykonanie przeze mnie zdjęć jest jakby zwieńczeniem wykonania makijażu przez Agatę. Myślę, że każda kobieta powinna mieć wymarzoną sesję zdjęciową - uważa Marta.

- Dobrze wykonane zdjęcia w pewnym sensie pozwalają na dowartościowanie się. Wiele pań uważa, że nie wychodzi dobrze na fotografiach czy nie nadaje się do pozowania. Tak naprawdę to kwestia umiejętności fotografa. Dziś pomagamy kobietom uwierzyć w swoje piękno - tłumaczy.

Dodajmy, że Agata Nowakowska i Marta Macha planują kolejną akcję z makijażem i sesją, ale tym razem pod kątem stworzenia biznesowych zdjęć do CV. O szczegółach akcji dowiemy się już wkrótce z oficjalnych profili artystek na Facebooku.

- Podpowiemy, jak stworzyć idealne zdjęcie do profesjonalnego CV, które z pewnością pomoże w zdobyciu wymarzonej pracy - mówi artystki.Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!