Hania Stach w hołdzie Whit­ney Houston

(© Ze strony FO)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W sobotę o 19.00 Filharmonia Opolska zaprasza na koncert „Hania Stach w hołdzie Whit­ney Houston”.

Utalentowana wokalistka, absolwentka katowickiej Akademii Muzycznej, przypomni największe, najbardziej znane piosenki amerykańskiej gwiazdy popu, zmarłej przed trzema laty.

W programie koncertu nie zabraknie słynnego hitu „I will always love you”. Hani Stach na scenie towarzyszyć będzie zespół muzyczny. Bilety na koncert po 40 zł do nabycia w kasie FO.

Z kolei w niedzielę o 18.00, także w ramach IX Zaduszek Muzycznych, w sali klubowej FO - „Pejzaż bez Ciebie”. Słuchacze Opolskiego Studia Piosenki i Studia Piosenki Bard zaśpiewają przeboje wielkich nieobecnych, a wciąż pamiętanych - polskich wykonawców, autorów tekstów, kompozytorów , m. in. Agnieszki Osieckiej, Anny Jantar, Grażyny Świtały, Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, a także Czesława Niemena i Bogusława Meca.
Bilet na ten koncert kosztuje 20 zł.
_________________________________________________________________________________________
Zobacz też: Opole Songwriters Festival 2015 przez trzy dni. Zagrają gwiazdy i debiutanci [wideo, zdjęcia]

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!