"Full wypas" i zero oszczędności - takimi słowami, jakby wbrew kryzysowi, dyrektor programowy TVN Edward Miszczak zachwalał nową, jesienną ramówkę stacji.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
"Full wypas" i zero oszczędności - takimi słowami, jakby wbrew kryzysowi, dyrektor programowy TVN Edward Miszczak zachwalał nową, jesienną ramówkę stacji. Prezentacja najnowszych produkcji, seriali, programów rozrywkowych, filmów dokumentalnych, w szałowej oprawie telewizyjnych gwiazd, odbyła się wczoraj w Wilanowie.

I wszystko jasne: w jesienne długie wieczory będzie wesoło, zwłaszcza w nowym serialu komediowym "Grzeszni i bogaci", w którym zagrają m.in. Magda Stużyńska, Rafał Kasprzykowski i Hanna Śleszyńska. Będzie też niezła zadyma z dymiącą głową Szymona Majewskiego, który w swoim show razem z Katarzyną Kwiatkowską - jako Nergal i Doda, najbardziej widowiskowa para polskiego show-biznesu - będą sprzedawać swoją prywatność.

Hitem jesieni ma być 13-odcinkowy serial "Naznaczony" (w każdą środę o godz. 21.30) z plejadą doskonałych aktorów (Dorota Segda, Zbigniew Zamachowski, Borys Szyc, Daniel Olbrychski, Andrzej Grabowski, nawet Jerzy Skolimowski), którą otworzy, tym razem nie święty, Piotr Adamczyk. To serial, do którego widzowie będą mogli dołączyć w obojętnie którym odcinku, bez obaw, że coś stracili, gdyż każdy z nich będzie samodzielną historią. Zacznie się od statku, który tonie na Bałtyku, a potem jak u Hitchcocka napięcie będzie tylko wzrastać.

TVN pokusił się też o własne produkcje kilku filmów fabularnych z opowieściami zaczerpniętymi z życia, wśród nich film "Krzysztof", czyli historia rodziny Olewników.

Edward Miszczak oznajmił, że i TVN ma swoją misję, a wypełni się ona dzięki dwóm dokumentom: Katarzyny Kolendy-Zaleskiej o naszej noblistce Wisławie Szymborskiej i Tomasza Sekielskiego pt."Władcy marionetek".

Ale najważniejszym dla stacji programem ma być nowa edycja "Mam talent" - flagowy show TVN, który odmienia ludzkie życie i spełnia marzenia.

Tymczasem telewizja publiczna stawia na rzeczy sprawdzone. A takimi są teleturnieje. Jesienią TVP chce więc zakasować konkurencję teleturniejami z welonem w tle. Już 12 września Jedynka pokaże pary, które przed ślubem będą się sprawdzać intelektualnie i sprawnościowo. Zwycięzcy w nagrodę wyjadą w podróż. Tego samego dnia w Dwójce będzie można obejrzeć pilota programu z narzeczonymi, którym prowadząca Wanda Ziembicka-Has dopomoże w organizacji ślubnej ceremonii.

Ale i TVP może pochwalić się swoim hitem. W październiku Jedynka ruszy z premierą serialu "Dom nad rozlewiskiem", który jest ekranizacją bestselleru Małgorzaty Kalicińskiej. Główną rolę kobiety po czterdziestce, która traci pracę w warszawskiej agencji reklamowej i szczęście znajduje na mazurskiej, zabitej dechami wsi, zagra Joanna Brodzik.

Wiadomości Opole, Wydarzenia Opole

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!