Przez kilka godzin kędzierzyńscy policjanci szukali rodziców 3 letniego chłopca. Dziecko błąkało się bez opieki w centrum miasta. Okazało się, że ojciec dziecka był tak pijany, że nie zauważył kiedy chłopiec wyszedł z mieszkania.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
25 września około godziny 18:00 policjanci patrolujący centrum miasta zostali powiadomieni o tym, że na ul. Wojska Polskiego w Kędzierzynie – Koźlu błąka się bez opieki 3 letni chłopiec. Chłopiec nie potrafił powiedzieć jak się nazywa, wyglądał na zadbanego, na jego ciele nie było widocznych obrażeń. Policjanci przez kilka godzin szukali rodziców chłopca. Z uwagi na wiek, dziecko zostało umieszczone na oddziale dziecięcym kozielskiego szpitala.

Rodziców dziecka policjanci odnaleźli około godziny 21:30, gdy odebrali zgłoszenie o awanturze domowej przy ul. Kosmonautów. Przed blokiem policjanci zauważyli kobietę, która powiedziała, że jej mąż wszczął z nią awanturę, po której musiała uciekać z mieszkania. Policjanci ustalili, że 29 letnia kobieta razem z trójką dzieci około godziny 15:00 wyszła z mieszkania. Czwarte dziecko, 3 letniego chłopca pozostawiła pod opieką ojca. Gdy przyszła do mieszkania zastała w nim tylko pijanego i agresywnego męża. 34 latek nie potrafił logicznie wyjaśnić w jakich okolicznościach dziecko wyszło z mieszkania. Badanie alkomatem pokazało, że miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Chłopiec trafił pod opiekę matki.


Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!