Prawie 4 promile alkoholu miał w wydychanym powietrzu 28 latek, który jechał dostawczym volkswagenem. Policjanci zatrzymali go na osiedlu Pogorzelec w Kędzierzynie – Koźlu. Na miejscu pasażera siedziała jego narzeczona w zaawansowanej ciąży.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Do zdarzenia doszło 12 października około godziny 22:00. Policjanci patrolujący osiedle Pogorzelec zauważyli, że z parkingu przy sklepie monopolowym odjeżdża dostawczy volkswagen. Postanowili go zatrzymać i skontrolować trzeźwość kierującego.

Wynik badania alkomatem w pełni potwierdził przypuszczenia policjantów. 28 letni kierowca w wydychanym powietrzu miał aż 3,84 promila. Na siedzeniu pasażera znajdowała się jego narzeczona. Kobieta jest w 9 miesiącu ciąży. Mieszkańcowi Zalesia Śląskiego policjanci zatrzymali prawo jazdy. Teraz grozi mu do 2 lat więzienia.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!