(© fot. Materiały policji.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kędzierzyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o handel narkotykami. W mieszkaniu jednego z nich funkcjonariusze znaleźli prawie 900 tabletek ekstazy, 70 gramów amfetaminy oraz 50 gramów haszyszu. Zatrzymanym grozi do 10 lat więzienia.

22 października około godziny 20:00 policjanci z Wydziału Kryminalnego kędzierzyńskiej Komendy na osiedlu Pogorzelec w Kędzierzynie-Koźlu zauważyli mężczyznę, który wzbudzał podejrzenia swoim zachowaniem.

Po jego wylegitymowaniu okazało się, że jest to 36-letni mieszkaniec powiatu strzeleckiego, który czasowo zamieszkuje w Kędzierzynie-Koźlu. Policjanci znaleźli przy nim około 8 gramów amfetaminy. Podczas przeszukania mieszkania 36-latka funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 900 tabletek ekstazy, 70 gramów amfetaminy, 50 gramów haszyszu oraz ponad 3 tysiące złotych. Mężczyzna usłyszał zarzut handlu narkotykami za co grozi do 10 lat więzienia.

Sąd w Kędzierzynie – Koźlu na wniosek Prokuratury aresztował 36-latka na trzy miesiące. W tej sprawie policjanci zatrzymali również 19-letniego mieszkańca Kędzierzyna – Koźla, który także usłyszał zarzut handlu narkotykami.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!