Prace na ulicy Niemodlińskiej trwały od czwartku do soboty. Wykonawca najpierw załatał dziury na wjeździe na kładkę od strony centrum, a potem zajął się tymczasową przeprawą. W ruch poszły młotki, czasem używano też palników, aby podgrzać asfalt.To powodowało utrudnienia dla kierujących, co jakiś czas obowiązywał ruch wahadłowy. Niestety nie wiadomo, ile wytrzyma położony niedawno asfalt. Wielu opolan obawia się, że niebawem znów zobaczymy wielkie dziury.
- Czas pokaże, sporo zależy także od warunków atmosferycznych. Proszę pamiętać, że to tylko tymczasowa droga. Po oddaniu do użytku nowej przeprawy to znów będzie droga osiedlowa - tłumaczy Zbigniew Bahryj, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg.

Przypomnijmy, że budowa nowego mostu powinna zakończyć się jesienią. Wówczas kładką będą się poruszać wyłącznie rowerzyści i piesi.

Wiadomości Opole, Wydarzenia Opole

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!