Filharmonicy Opolscy

W czasie koncertu z udziałem Filharmoników Opolskich, pojawią się m.in. projekcje multimedialne. (© archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

"Wzór na utwór" to wyjątkowy koncert edukacyjny. Relaks na wysokim poziomie już w piątek (18.12) w sali koncertowej Filharmonii Opolskiej.Słowo plus multimedialne niespodzianki pokazywane na ekranie będą elementami koncertu muzyki klasycznej, który w piątek (18.12) odbędzie się w Filharmonii Opolskiej. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu Speaking Concerts,

- Zapraszamy na niecodzienne show z muzyką klasyczną - mówi Barbara Pieczyńska z Filharmonii Opolskiej. - Będzie to koncert dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z muzyką klasyczną i dla wszystkich dociekliwych.

Formuła koncertu, którego hasłem jest "Wzór na utwór" łączy naukę i muzykę. W czasie koncertu z udziałem Filharmoników Opolskich, pojawią się m.in. projekcje multimedialne.

Całość poprowadzi energiczny i charyzmatyczny dyrygent, a za razem konferansjer - prof. Marcin Sompoliński.

W muzyce też są wzory

- Dowiemy się na przykład, który z kompozytorów był najlepszym matematykiem. Pokażemy, że wzory występują nie tylko w matematyce czy fizyce, ale również w muzyce - kończy Barbara Pieczyńska.

Bilety: 5 zł (dzieci), 20 zł (studenci) oraz 25 zł (dorośli). Początek o godz. 18.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!