Jak na razie po dwóch kolejkach nasz zespół jest jedynym w stawce II-ligowców, który na koncie nie ma żadnego punktu. Jak na razie po dwóch kolejkach nasz zespół jest jedynym w stawce II-ligowców, który na koncie nie ma żadnego punktu.

(© Oliwer Kubus)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W najbliższą niedzielę swój drugi mecz na własnym torze pojadą zawodnicy naszego Kolejarza. Rywalem będzie Kolejarz Rawicz, a spotkanie na stadionie przy ul.Wschodniej rozpocznie się o godz. 16.00.

Jak na razie po dwóch kolejkach nasz zespół jest jedynym w stawce II-ligowców, który na koncie nie ma żadnego punktu. Można się było tego spodziewać, bo najpierw jechał na wyjątkowo mało gościnnym obiekcie w Krośnie, a niespełna dwa tygodnie temu podejmował u siebie faworyta rozgrywek - Ostrovię Ostrów.Teraz jest bardzo dobra okazja do zdobycia dwóch punktów. Zespół z Rawicza to potencjalnie jeden z łatwiejszych rywali, a na dodatek podopieczni trenera Marcina Sekuli będą mieli atut własnego toru. Przyzwoita postawa z Ostrovią (nasz zespół przegrał ten mecz 41-49) pozwala wierzyć w pomyślne rozstrzygnięcie w niedzielnym starciu. Rywale na inauguracje rozgrywek przegrali z Ostrovią na wyjeździe 32-58, a w drugiej kolejce pokonali u siebie Victorię Piła 48-42. Jak na razie w ekipie z Rawicza najlepiej spisują się: Czech Eduard Krcmar iSzwed Eric Andersson.    

Wiadomości Opole, Wydarzenia Opole

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: