Krzysztof Krawczyk Krzysztof Krawczyk

(© Archiwum artysty )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Szczególny koncert da Krzysztof Krawczyk z okazji swojego 50-lecia na scenie. Artystę podziwiać będzie można 22 czerwca (niedziela) na scenie opolskiego Amfiteatru.

Podczas jubileuszowego koncertu znany i lubiany artysta wystąpi na  żywo wraz z 10 osobowym zespołem. Miłośnicy jego twórczości usłyszą największe przeboje z całego okresu kariery artysty. Krzysztof Krawczyk obdarzony jest niezwykłym charyzmatycznym barytonowym głosem, gra na gitarze, jest kompozytorem, a popularność zdobył m.in. jako wokalista zespołu Trubadurzy. Karierę solową rozpoczął w pierwszej połowie lat 70. W 2001 artysta wraz z Goranem Bregoviciem nagrali płytę „Daj mi drugie życie”. Muzyk nie ogranicza się do jednego stylu. Tworzy w takich brzmieniach jak pop, country, tango, dance, rhythm and blues, a nawet disco polo.Koncert rozpocznie się o godz. 20. Bilety kosztują od 55 zł do 90 zł  w zależności od sektora.  

Wiadomości Opole, Wydarzenia Opole

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!