Zatrudnienie przez Ferrari na ostatnie pięć wyścigów Formuły 1 Giancarlio Fisichellę wcale nie ucięło spekulacji, gdzie w przyszłym sezonie będzie jeździł Robert Kubica. Włoska stajnia wybrała swojego rodaka, bo ten nie wymagał pewnie od niej dłuższego kontraktu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Polak na pewno chciałby się na dłużej związać ze stajnią z Maranello, a przecież nie od dziś mówi się głośno, że do czerwonego bolidu z czarnym koniem przymierza się Hiszpan Fernando Alonso (Renault), który ma się zamienić miejscami z Kimi Raikkonem.

Niewykluczone jest, że Kubica pozostanie w BMW Sauber. Mający 20 procent udziałów Peter Sauber szuka ratunku dla swojego zespołu w Azji. W grę wchodzi połączenie z Lotusem. Podczas pobytu w Malezji Sauber szukał nowych inwestorów.

Kubica zachowuje na razie spokój. Zrezygnował jednak ze startu w kartingowych mistrzostwach świata we włoskim Sarno, nie podając przyczyny.

Wiadomości Opole, Wydarzenia Opole

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!