Mirosław Czyżykiewicz wystąpi w sobotę (19.03) w sali koncertowej opolskiej filharmonii. Artysta zaprezentuje utwory z najnowszego solowego albumu "Odchodzę- Wracam".Mirosław Czyżykiewicz to legendarna już postać środowiska piosenki literackiej. Artysta w sobotę (19.03) w sali koncertowej Filharmonii Opolskiej da koncert w ramach promocji płyty "Odchodzę- Wracam". Warto zaznaczyć, że na album, prócz autorskich piosenek artysty trafiły również kompozycje Hadriana Tabęckiego i Witolda Cisło do tekstów wybitnych poetów piosenki – m.in. Michała Zabłockiego, Andrzeja Poniedzielskiego, Jana Wołka, Agnieszki Grochowicz.

Prócz Mirosława Czyżykiewicza na scenie pojawią się również współautorzy i producenci muzyczni projektu Witold Cisło i Hadrian Tabęcki. Wspierać ich będzie uznany klarnecista i saksofonista - Mario Jeka.

Mirosław Czyżykiewicz - wokal, gitara
Anna Ozner - wokal
Aleksandra Troczyńska - wokal
Witold Cisło - instrumenty perkusyjne, gitara basowa, gitary, mandolina
Mario Jeka - klarnet, klarnet basowy, saksofony
Hadrian Tabęcki - klawisze, programowanie, akordeon
______________________________________________________________________________________
Zobacz też: "Edward Szczapow. Look at". Zobacz malarstwo opolskiego artysty [wideo, dużo zdjęć]

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!