Światowej sławy skrzypek wystąpił na jedynym rockowym koncercie symfonicznym w Polsce.

Mark Wood to skrzypek rockowy grający na instrumencie elektrycznym. Muzyk, wspólnie ze swoim zespołem dał porywający koncert w ramach trwającego festiwalu perkusyjnego Drum Fest.


Artyście towarzyszyła orkiestra symfoniczna Filharmonii Opolskiej, ale nie tylko. Na jednej scenie wystąpiła też rodzina Marka Wooda: syn grający na perkusji oraz śpiewająca żona. Wspólnymi siłami oczarowali opolską publiczność.Żywioł, szaleństwo, ogromna energia i wspaniałe połączenie muzyki klasycznej i rockowego pazura skutkowały ponad dwugodzinnym koncertem w Filharmonii Opolskiej.


Mark Wood wystąpił w Opolu na jedynym rockowym koncercie symfonicznym w Polsce.
 
Wirtuoz jest producentem unikatowych elektronicznych instrumentów smyczkowych (pierwsze skrzypce zbudował w wieku 10 lat!) oraz autorem nowatorskiego systemu edukacji na instrumentach smyczkowych.

Na koncie ma nagrodę Emmy, a także współpracę z Lennym Krawitzem czy Celine Dion. 

Wiadomości Opole, Wydarzenia Opole

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!