Miłość krąży wokół nas. Poczuj Walentynki i rozwiąż nasz filmowy QUIZ!

Justyna DuchnowskaZaktualizowano 
Materiały dystrybutora
W przeciągu dziesięcioleci powstało wiele filmów mówiących o miłości, ale tylko niektóre na dłużej zapadły w naszej pamięci. Bez mrugnięcia okiem potrafimy wymienić ich tytuły: „Masz wiadomość”, „To właśnie miłość”, czy „Wichrowe wzgórza”.

Niektórzy potrafią od niechcenia rzucić zdanie: „Zagraj to jeszcze raz Sam” i zanucić wyciskającą łzy melodię z „Casablanki”.

Ale ile tak naprawę wiecie o romansach na dużym ekranie? Sprawdźcie to rozwiązując nasz walentynkowo-filmowy quiz.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2015.02.10 09:46:59

Widzę, że Kościan "dzięki" rządom buraków z psl-u też przemienił się w krainę szczęsliwości...

2015.02.08 21:11:30

http://g2.gangsters.pl/?ref=40630

2015.02.08 15:53:39

Walentynki to taka " sklepikarska komercyjna tradycja " tak jak Halloween , śmierdzi tandetą i " zachodnim plastikiem" w Polsce przybrały znamiona paździerzy i "amelinium" ludzie kochajcie się niezależnie od wciskanego Wam kitu

2015.02.08 13:54:05

A my tu w Chodzieży mamy w kranach ciepłą wodę!!!

2015.02.07 18:31:01

nie ma czegoś takiego jak "mołość", to tylko bajki dla naiwnych i małolatów, a życie to nie jest bajka niestety i każdy się o tym przekona, prędzej czy później...

2015.02.07 18:08:44

A dziś w Kielcach urodziły sie Trojaczki 2 chłopców i dziewczynka .Rodzice są z powiatu jędrzejowskiego .Gratulujemy ...To jest miłośc

2015.02.07 16:14:24

jak mozna swietowac cudze swieto

2015.02.07 15:06:51

Ja nie zanałam rodzinnej miłości .Czytaj beata-15.simplesite.com

2015.02.07 13:43:48

a niech sobie pluje jak ma taką potrzebe

2015.02.06 21:39:15

http://www.sadistic.pl - częstochowianka pluje na groby na cmentarzu św. Rocha w Częstochowie. Połowa internautów ma już namiary na pannę Weronikę włącznie z nazwiskiem, miejscem zamieszkania, datą urodzenia, szkołą i klasą do której uczęszcza a nawet imię mamusi.

2015.02.06 19:26:26

Sądząc po tych głupawych tekstach, powiat chodzieski, to kraina mlekiem i miodem płynąca. Żadnych problemów - tylko sukcesy, zabawy, plebiscyty, biesiady (to specjalność pewnego ćwoka). To już prawie Korea Północna - niedługo nasi "wspaniali" władcy każą się tytułować "umiłowanymi przywódcami". To byłoby śmieszne, ale nie jest - jest tragiczne.

2015.02.06 19:26:17

to bardzo smutne ,ale nie poddawaj się.

2015.02.06 18:22:48

Miłość jest jak Yeti. Wszyscy twierdzą, że istnieje ale nikt jej nigdy nie widział :-(. Przynajmniej ja nie.