Na golasa biegał po centrum Wołczyna. Tłumaczy: Uciekałem przed mężem kochanki [wideo]

22-letni mężczyzna przez dwa dni z kolei latał na golasa po centrum Wołczyna. Miał dość oryginalne wytłumaczenie, dlaczego biega w grudniu, w środku miasta, w stroju Adama...

Do pierwszego incydentu doszło w poniedziałek, 17 grudnia. Oczom zdumionych przechodniów w Wołczynie ukazał się biegnący młody mężczyzna, tak jak Pan Bóg go stworzył...

Zauważył go przejeżdżający samochodem proboszcz wołczyńskiej parafii, który zaalarmował policję. Golasa zgarnęła policja, wezwano także pogotowie ratunkowe.

Okazało się, że to 22-letni mieszkaniec Wołczyna. Miał oryginalne, ale i dość logiczne wytłumaczenie biegania na golasa.

Wyjaśnił, że był u kochanki, kiedy niespodziewanie wrócił jej mąż. Musiał uciekać przez balkon i nie zdążył się ubrać i zabrać ubrania. Młodemu mężczyźnie pozwolono wrócić do domu.

Na drugi dzień, we wtorek, sytuacja jednak się powtórzyła!

Ponownie ulicą Namysłowską, czyli krajową 42, w biały dzień biegał nagi mężczyzna. Okazało się, że to ten sam 22-latek.

Znowu wezwani zostali policjanci i ratownicy medyczni. Tym razem karetka zabrała młodego mężczyznę na obserwację do szpitala. Możliwe bowiem, że przyczyną biegania na golasa po mieście były jakieś zaburzenia.

Warto podkreślić, że mężczyzna nie miał zamiaru popełnienia jakiegoś czynu zabronionego, nie stanowił zagrożenia dla otoczenia - informuje asp. sztab. Dawid Gierczyk, rzecznik policji w Kluczborku.

22-latek nie napastował nikogo. Jego wybryk raczej wszystkich rozśmieszył, niż przeraził, ale lekarze zbadają, czy nie wynikał z jakichś problemów zdrowotnych.

Wideo

Mirosław Dragon

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

04.01.2019, 11:47

No m

03.01.2019, 10:03

On chciał wystawic ptaka to fotoradaru. Tam był znak . Kontrola fotoradarowa

03.01.2019, 05:11

Komentarz

02.01.2019, 23:01

do odważnych świat należy

02.01.2019, 15:44

zostawcie kochanych księży w spokoju i kościół oni do was z butami nie wchodzą ludziska co nie chodzą do kościoła naj więcej mają do gadania wstyd i chańba a to że golas biegał niech sobie biega gówno kogo obchodzi jak mu jest dobrze żal dupe ściska to goń za nim on ma to w dupie wara od kościoła i księży ...

02.01.2019, 10:47

A no cało mokra jak to widziałam jadąc samochodem... ciasteczko z mega zaganiaczem. Kochanie przybiegnij do mnie

02.01.2019, 10:46

Ksiądz z taką pamieciówą długo będzie na ręcznym jeździł

01.01.2019, 22:02

Dla lewaków jest to dowód na globalne ocieplenie klimatu,a tu gościu relaksował się po prostu,chciał "wyrazić siebie"! ;-D :-D

01.01.2019, 13:38

22 lata to dla ksiedza juz za stary.

01.01.2019, 12:22

Hi

31.12.2018, 17:05

A mi gorąco:)

31.12.2018, 11:44

Jest mi ciepło.

30.12.2018, 17:31

Mam Cię w dupie

28.12.2018, 17:19

Mi

26.12.2018, 10:44

Gdyby to była prawda z tym kochankiem to byłaby zemsta o której marzy każdy zdradzony małżonek lub małżonka.Chętnie bym to zrobiła :)

26.12.2018, 00:42

rozbawial bo nie napastowal czy nie mial okazji napastowac?masakra...zimno to z fiuta zrobilo pewnie krewetke

24.12.2018, 21:23

Chciał złapać rybkę na swój widoczny haczyk.

24.12.2018, 14:51

Też tak biegałem 30 lat temu w koło bloków, w karty graliśmy w rozbieranego.

24.12.2018, 13:13

NA PEWNO KSIĄDZ PEDOFIL!!!!!! MAŁO ICH W POLSCE KRAJU PISIORÓW KTÓRZY TYLKO DAJĄ PIENIĄDZE NA TĄ CHORĄ INSTYTUCJĘ JAKĄ JEST KOŚCIÓŁ...ZLIKWIDOWAĆ TV TRWAM I RADIO MARYŚKĘ...I PIENIĄDZE DAWAĆ NA CHORE DZIECI A NIE TADKOWI RYDZYKOWI...

24.12.2018, 12:39

!

24.12.2018, 08:41

Centrum Wołczyna

24.12.2018, 03:08

Ja uważam, że dobrze zrobił, że biegał nago. Udowodnił wszystkim, że do biegania nie potrzebne są żadne dekatlony, asiksy czy ryboki. Chęci się liczą przede wszystkim. A ten czarny w aucie z brzuchem jak bęben to chyba nie zrozumiał, że ludzie to istoty wolne. Kler se obejrz klecho!!!

24.12.2018, 01:14

Ale problem niech sobie biegał nago a ksiądz zaraz na policję dzwoni i po co musiałby kto ze taki święty😃😃😃😃

23.12.2018, 22:27

Dziecioroby i pedofile,to jeszcze do tego konfidenci.

23.12.2018, 19:08

A to ksiądz sobie poogladal