Mieszkańcy i kierowcy mają już dość przedłużającego się remontu ulicy Niemodlińskiej, który trwa od 2016 roku. Dziś znów zostali zaskoczeni, bo na gotowym już odcinku jezdni pojawiła się koparka, która zrywała nowy asfalt.- Znów coś pomylili i teraz muszą naprawiać. To jakaś paranoja - komentuje pan Andrzej, mieszkaniec ulicy Niemodlińskiej, który poprosił nas o wyjaśnienie co się dzieje.

Dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg nie chciał komentować prac na ulicy Niemodlińskiej, które prowadzi firma Skanska. Odesłano nas do Urzędu Miasta Opola.

Według urzędników ratusza nie dzieje się nic niecodziennego, a wykonawca montuje wpusty kanalizacji deszczowej.

- A dokładniej to prowadzone są przekopy na wpustach, a to wymusza wejście w jezdnię. Zapewniam jednak, że to już początek końca prac na tym odcinku ul. Niemodlińskiej - twierdzi Katarzyna Oborska-Marciniak, rzecznik prezydenta, która przypomina też, że inwestycja nadal trwa, a wszystkie prace odbywają się pod nadzorem MZD.

Przypomnijmy, że przebudowa ulicy Niemodlińskiej miała się zakończyć najpóźniej w styczniu 2018 roku, obecny termin to koniec maja.

Uwaga! Dziś wykonawca inwestycji wprowadził kolejną zmianę organizacji ruchu. Częściowo otwarte jest skrzyżowanie ul. Niemodlińskiej z Prószkowską, co oznacza, że kierowcy mogą wyjechać z ul. Prószkowskiej w ul. Niemodlińską.

Zjazd z ul. Niemodlińskiej w Prószkowską na razie wciąż jest zamknięty.
Drogi

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!