Najlepsza pizzeria w Opolu. Gdzie w Opolu zjemy najlepszą pizzę? [RANKING]

9 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pizzy. Kto z was lubi pyszne ciasto pokryte sosem pomidorowym, serem i mnóstwem różnych pysznych dodatków? Jaka jest wasza ulubiona pizza? Gdzie w Opolu zjemy najlepszą pizzę? Zobaczcie ranking pizzerii portalu Pyszne.pl

Zobacz: Rekordowo kaloryczna i rekordowo długa. Neapolitańscy kucharze przygotowali siedmiometrową smażoną pizzę

wideo: RUPTLY/x-news

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

09.02.2019, 16:05

Promyk jest najlepszą pizzerią ;)

08.02.2019, 10:18

Restauracja Casa Milano w Lędzinach. Najlepsza włoska pizza😋

08.02.2019, 08:16

Rzymskie wakacje i Promyk

07.02.2019, 22:44

Pizza Promyk jak zawsze pyszna , szkoda ze chlopak pracujacy tam od lat podobno pojechal do Hollandi a jest jakis nowy mlody i pyskaty .

07.02.2019, 21:22

A ja dzisiaj zamawiałam pizzę i zapiekanki w nowo wyremontowanej pizzerii Italiana na Sz. Szeregów. Przytulny lokal. Przepyszne chrupiące ciasto i wyśmienite zapiekanki. Polecam!!!

07.02.2019, 21:11

Bardzo dobrą pizzę mają w K1 -tor kartingowy w Opolu.Nie jest to typowa pizzeria ale pizza jest naprawdę dobra...Polecam.

07.02.2019, 20:43

Hahaha :) Ten ranking to lokowanie produktu, kto więcej zapłacił za reklamę, ten jest wyżej w rankingu Hahaha :)

07.02.2019, 20:34

Pizza w łapę gastrobus, polecam!!! Chłopaki robią dobrą robotę

07.02.2019, 18:39

To w Chrząszczycach czy w Chrząstowicach? Nie wiedziałem, że w Chrząszczycach jest jakaś pizzeria

07.02.2019, 17:47

SAPORE!!! Nie ma lepszej pizzy.

07.02.2019, 16:19

Byłem pierwszy raz w casa milano(ta pizzeria w Chrząstowicach ) w tą sobotę. I chyba najlepsza pizza jaką jadłem w życiu... wliczając włochy.

07.02.2019, 14:09

Pizzeria Sapore polecam

07.02.2019, 12:47

Rzymskie wakacje

07.02.2019, 12:47

Rozumiem, że to ranking pizzerii oferujących pizzę "na wynos"...

07.02.2019, 12:29

Tylko Promyk!!!

07.02.2019, 11:28

Alibaba i tyle w temacie

07.02.2019, 11:19

Potwierdzam !Lepszej pizzy jak w Chrząszczycach nie ma !!!! Polecam !!! Megaaaa pizza !

07.02.2019, 11:17

Pizzeria w Chrząszczycach ! Najlepsza pizza w Opolu

07.02.2019, 11:13

z tym oregano na 1 miejscu to troche przegieliscie... ale juz 2 miejsce w pelni zasluzone:) przyznaje - zawsze dobra pizza i zawsze na czas:)