Najlepsze opolskie piekarnie. Wyniki rankingu internautów nto.pl. Które piekarnie są najpopularniejsze?

Zapytaliśmy Was na naszym fanpejdżu, jakie są najlepsze opolskie piekarnie. Gdzie chleb jest najsmaczniejszy? Zdrowy, pyszny i świeży? Na podstawie Waszych odpowiedzi stworzyliśmy ranking piekarni na Opolszczyźnie. Zobaczcie, kto się dostał do rankingu popularności. A kto zwyciężył? Dowiesz się, oglądając naszą galerię do samego końca! ---->

Wideo

polecane: FLESZ: Polacy nie spłacają kredytów. Liczba zadłużonych rośnie.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

22.03.2019, 19:01

Wodnicki

16.02.2019, 23:15

Piekarnia w Dziedzicach

16.02.2019, 11:05

Najlepsze pieczywo jest w korfantowie.

15.02.2019, 09:10

Piekarnia Olejnik w Gogolinie

14.02.2019, 22:58

Najlepsze pieczywo Piekarnia to Borki Wielkie Koło Olesna
Wszystko smakuje na medal

14.02.2019, 20:18

Tylko konfisz oraz błaszczyszyn

14.02.2019, 19:25

Najlepsze pieczywo a szczególnie bułki ,oraz bardzo sprawna obsługa UWAGA Piekarnia DYDZIK w Komprachcicach. Sprawdziłem wypieki wszystkich piekarń . Ale bezkonkurencyjne są Komprachcice zapamiętajcie DYDZIK.

14.02.2019, 17:26

Wodnicki.
Dożynka. Wikty.
The best of the best.

14.02.2019, 15:46

Pyszny chleb, zwłaszcza ten na wagę.

14.02.2019, 15:34

Dziwny ten wynik. Zwycięzca ma dobre bułki tradycyjne. Chleb bardzo słaby, praktycznie bez smaku i wyrazu.
Przy okazji: szkoda, że zamiast pokazać wyroby poszczególnych piekarni, poszliście po taniości wklejając zdjęcia z pixabay`a...

14.02.2019, 14:04

Konfisz.