(© fot. Materiały policji.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W ręce policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Opolu wpadł 29-letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie i handel narkotykami. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

6 października 2009 roku, policjanci z KMP w Opolu zatrzymali jednego z mieszkańców naszego miasta. Z ustaleń jakie posiadali funkcjonariusze wynikało, że 29-letni mieszkaniec Opola może handlować narkotykami. Informacje te szybko się potwierdziły.

29-latek został zatrzymany na jednym z opolskich osiedli, w momencie kiedy próbował wejść do swojego samochodu. Po przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze znaleźli 53 tabletki ekstazy.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania i handlu narkotykami (100 g amfetaminy i 50 g marihuany). Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Wiadomości Opole, Wydarzenia Opole

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!