Litewski obrońca Oldry Donatas Nakroisus. Litewski obrońca Oldry Donatas Nakroisus.

(© Sławomir Jakubowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Rozgrywki piłkarskiej II ligi nabierają tempa. W minioną sobotę Odra grała na własnym stadionie z Polonią Bytom (mecz ten zakończył się remisem 1-1), a już w tę sobotę zagra kolejny raz u siebie.

Rywalem będzie Lechia Zielona Góra, która w tabeli jest za naszą drużyną i również poważnie zagrożona jest degradacją doIII ligi. Spotkanie na stadionie przy ul. Oleskiej rozpocznie się o godz. 16.00 i będzie miało duży ciężar gatunkowy. Nasz zespół do końca sezonu, chcąc się utrzymać w II lidze, musi regularnie punktować i na wpadki nie może już sobie zbytnio pozwolić. Gdzie Odra ma zdobywać punkty, jak nie przed własną publicznością i to w dodatku w meczach z niżej notowanymi rywalami.   Jesienią w Zielonej Górze spotkanie obu zespołów zakończyło się remisem 2-2. Teraz podział punktów z pewnością nie zadowoli żadnej z drużyn.

Wiadomości Opole, Wydarzenia Opole

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: