Opolanie kochają disco polo. Tłumy na walentynkowym koncercie w Stegu Arenie w Opolu [ZDJĘCIA]

II edycja Walentynek w rytmie Disco Polo w Opolu! Niesamowite emocje i mnóstwo pozytywnej energii. W piątkowy wieczór w Stegu Arenie zagrali m.in. Boys, Piękni i młodzi, Defis, PlayBoys oraz Spontan. Zobaczcie zdjęcia z walentynkowej gali w Opolu.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

19.02.2019, 10:57

moje dzieci w domu pokazuja swoje umiejetnosci taneczne, które nabyły w royal dance center i przewaznie puszczaja muzykę disco polo hehe

16.02.2019, 19:16

Jestem z Opola i proszę mnie nie obrażać!!!
Poza tym jest żałoba narodowa!

16.02.2019, 12:05

OPO się bawi ;)

16.02.2019, 10:35

A przepraszam bardzo ludzie z Zakrzowa to jakiś gorszy sort? Gdyby normalny Opolanin zwracał uwagę na plakaty rozwieszone po całym mieście, słuchał radia, oglądał tv i przeglądał internet to by wiedzial ze taki koncert się odbedzie.
Co do żałoby narodowej to była podana informacja że koncert się odbędzie. Z racji duzego nakladu finansowego, sprzedanych biletow, dlugiej organizacji i nie tylko. Bez przesady ludzie. Na koncercie upamietniona byla pamiec premiera minuta ciszy. A jezeli komus jest malo moze np dzisiaj przejsc sie do kosciola, pod jakis pomnik, zapalic znicz. Ciekawe ilu z Was- hejtujacych chociaz przez chwile wczoraj pomyslalo o zmarlym, ilu z Was wiedzialo kim byl, co zrobił.
Zastanawia mnie tez fakt ilu z Was odwolalo by swoja impreze z powodu zaloby narodowej jezeli wydalibyscie na nia sporo pieniędzy

16.02.2019, 10:34

Piekna i wspaniała impreza!!!

16.02.2019, 09:49

A koncert Tabu w NCCP odwołany, jak to jest, jest żałoba czy jej nie ma, czy tylko wybrane imprezy się odbywają?!

16.02.2019, 09:44

Żałoba jest. Narodowa! A ci się bawią. Kto za to odpowiada? Kogoś powinni zwolnić. Kto na to pozwolił? Miasto?

16.02.2019, 07:25

Powiem tak. Widać po twarzach że byli tam ludzie z dzielnicy Zakrzów oraz ludzie przyjezdni. Studenci i imigranci zarobków z Białegostoku. Normalny Opola in nawet nie wiedział że taka "impreza" się odbyła w Opolu.

16.02.2019, 07:13

Fotograf miał chyba wygodny stoliczek bo zdjęcia robił jakby go do niego przywiązali.