(© filharmonia.opole.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Amerykańska publiczność zgromadzona w sali Etherredge Center Theather w miejscowości Aiken w Południowej Karolinie, bardzo ciepło przywitała opolską orkiestrę.

Po kilku dniach podróżowania, na twarzach muzyków widoczna była radość i podekscytowanie przed pierwszym występem. Koncert został zakończony owacjami na stojąco (stojące owacje były już po pierwszej części koncertu, podczas której publiczność wysłuchała I Koncertu fortepianowego Fryderyka Chopina).

To dobry początek trasy koncertowej. Pogoda dopisuje - dużo słońca i ok. 15 stopni °C. Przed muzykami kolejna podróż - ze Stanu Karolina Południowa do Alabamy, gdzie odbędą się najbliższe 4 koncerty - dziś kolejny koncert w miejscowości Florence.


Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    muzyk (gość)

    szkoda tylko ze nikt nie informuje ze pan Dawidów po calym wyjezdzie nie zaplacil muzykom naleznosci wynikajacych zarowno z regulaminu wynagradzania filharmonii jak i jego przedwyjazdowych obietnic dotyczacych dodatkowych pieniedzy za koncerty.. zanada i zlodziejstwo.. w dodatku po przyjezdzie zredukowal skald orkiestry z ponad 110 osob do ok 85 zwalniajac lub nie przedluzajac umow pracownikom po tym jak zaczeli upominac sie o nalezne im pieniadze za ciezka prace.. w wiekszosci to muzycy bioracy udzial w sukcesie jakim podobno byl ten wyjazd.. DAWIDÓW! NIE CHEMY CIE W OPOLU!!!