Orlik Opole przegrał z GKS Tychy

Zuza Gunia
Orlik Opole został pokonany przez GKS Tychy
Orlik Opole został pokonany przez GKS Tychy freeimages
Niestety nasi hokeiści zostali pokonani we wtorek (30 sierpnia) przez drużynę z Tych 6:2.

W pierwszej rundzie trzeciej kolejki ekstraligi hokejowej MUKS Orlik Opole uległ na Stadionie Zimowym w Tychach gospodarzom. Pierwsza bramka należała do naszych: strzelił Nikita Siemiannikow w 10 minucie spotkania, ale 9 minut później wynik wyrównał Kacper Guzik z GKS-u. Potem było tylko gorzej. Opolanie strzelili jeszcze jedną bramkę w 52 minucie (Joseph Harcharik), ale i tak wyniki wynosił wtedy 5:2. Pod koniec znów strzelił Guzik i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:2.

W tabeli ligowej prowadzi drużyna Ciarko PBS Bank KH Sanok z 12 punktami, a za nią z sześcioma punktami drużyny: Orlik Opole, GKS Tychy, MMKS Podhale Nowy Targ. Następny mecz z TMH Polonia Bytom (9 miejsce w tabeli) już 3 października.