Orlik wygrał ciężkie spotkanie z Legią

orlik-opole.com
Opolscy hokeiści po sobotniej przegranej z liderem grupy Nestą Toruń zwyciężyli w niedzielnym meczu z Legią warszawa 8- 6.

Aby utrzymać się na czwartym miejscu w tabeli, ten mecz Orlik musiał wygrać. Podczas meczu kibice nie mogli narzekać na brak wrażeń.
Początek spotkania nie zapowiadał wygranej Orlika, gdyż rozpoczęło się od 0-2 dla Legii. Opolanie opanowali jednak sytuację i po pierwszej tercji remisowali już 3-3.
W drugiej części spotkania sprawa wyniku pozostawała nierozstrzygnięta.W końcówce drugiej osłony meczu przy wyniku 4-4 Orlik strzelił bramkę i przed trzecią tercją jest 5-4 dla naszych hokeistów.
W ostatniej tercji było wiele starć zawodników i walki na lodzie gdyż obie drużyny walczyły o wygrana w całym spotkaniu. Na szczęście opolscy kibice, którzy mocno dopingowali swoich ulubieńców mogli cieszyć się ze zwycięstwa przewagą dwóch bramek. Następny mecz w Opolu, Orlik zagra już za dwa tygodnie.

Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!