Peja to popularny raper i producent muzyczny związany z kulturą hip-hopu. Artysta po wielu latach nieobecności w Opolu, wystąpi 19 maja na opolskich Piastonaliach.

Piastonalia rozpoczną się 13 maja (piątek) od tradycyjnego pikniku w Turawie.

W poniedziałek imprezy przenoszą się do Opola - najpierw na błonia Politechniki Opolskiej, a od czwartku (19.05) na kampus uniwersytecki.

- U nas gwiazdą pierwszego dnia koncertów będzie raper Peja, który od wielu lat nie był w Opolu - mówi Maciej Kochański, szef SSUO.

- Studenci od lat domagali się o zaproszenie właśnie tego artysty. Możemy też zapewnić, że w czwartek wystąpią jeszcze inne hip-hopowe gwiazdy również tak dużego formatu, jak Peja.

Organizatorzy Piastonaliów zapewniają, że już wkrótce poznamy kolejnych artystów, którzy wystąpią podczas opolskich juwenaliów - zarówno na politechnice, jak i na uniwersytecie.

Co do imprez, wiadomo już na pewno, że po raz drugi na błoniach PO odbędzie się spektakularna i bardzo kolorowa akcja "Eksplozja kolorów", czyli wyrzucanie w powietrze kolorowych proszków.

Happening odbył się rok temu w kilku powtórkach i spotkał się z wielkim zainteresowaniem opolskich żaków oraz mieszkańców Opola w każdym wieku.

_________________________________________________________________________________________
Zobacz również: Gwiazdy MasterChefa w opolskiej Karolince

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!