Skończył się fotograficzny konkurs "Pozytywy naszych miast". Przez 10 tygodni napłynęło 18 tysięcy prac. Udział w konkursie mogli wziąć mieszkańcy 66 polskich miast, w których już działają placówki Alior Banku.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Do konkursu zgłosiło się 13 tysięcy uczestników, którzy nadesłali ponad 18 tys. zdjęć. Wystawili też 185 tys. ocen fotografiom innych uczestników oraz opublikowali ok. 50 tys. komentarzy.

- Poziom konkursu był bardzo wysoki, wielu uczestników zaintrygowało nas swoją pomysłowością i talentem. Wybór najlepszych zdjęć nie był więc łatwy - powiedziała Helene Zaleski, przewodnicząca Rady Nadzorczej Alior Banku oraz przewodnicząca jury konkursu.

Zwycięskie zdjęcia zostały wykonane m.in. w Białymstoku, Łodzi, Międzyzdrojach, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Zamościu. Ich autorzy wygrali cenne nagrody: 3 nowoczesne laptopy i 7 wysokiej klasy aparatów fotograficznych. W oparciu o oceny inter- nautów przyznano też 66 nagród publiczności (elektroniczne ramki na zdjęcia). Otrzymali je autorzy prac, które uzyskały najlepsze oceny.

- Nadesłane prace pozwoliły nam ujrzeć na nowo piękno miejsc, w których na co dzień mieszkamy - dodaje Helene Zaleski. - Powstała unikatowa galeria fotografii polskich miast.

Najwyżej ocenione zdjęcia, a także pozostałe prace przesłane na konkurs, można obejrzeć na portalu, pod adresem: pozytywy.aliorbank.pl.

Mimo zakończenia konkursu każdy, kto zaloguje się w serwisie, może nadal zamieszczać, oceniać i komentować zdjęcia, ilustrujące pozytywne strony polskich miast.

Patronami medialnymi konkursu były Polska Dziennik Zachodni i portal internetowy naszemiasto.pl

Wiadomości Opole, Wydarzenia Opole

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!