Pokazana na zdjęciu zasadzka jest bardzo "sprawiedliwa". Czai się zarówno na pieszych, jak i zmotoryzowanych. Na placyku przy Koszyka 13, nie są bezpieczni także, ani rowerzyści, ani motocykliści.

Zdjęcie jest oczywiście "ustawione". Nie pokazuje autentycznego wypadku. Ale w taki właśnie sposób, "o mały włos" "wywinąłbym orła" rok temu, w lecie. Pułapka była wtedy jeszcze bardziej zdradziecka, bo schowana za zieloną ścianą żywopłotu.
Od zeszłego roku "potrzask" zmienił też kolor- był brązowy, a jest ostrzegawczo żółty. Nie wiem jak skomentować tą zmianę barwy. Jeżeli stojak przemalował któryś z mieszkańców, w trosce o dobro swoje i drugich, to chwała mu za to.
Jeżeli przemalowanie jest dziełem zarządcy terenu, to niedobrze. Zauważone przeszkody należy usuwać, a nie pacykować i pudry na nie  nakładać.
Zapraszam do obejrzenia reszty zdjęć. Pułapek na ludzi, niestety mamy w Opolu sporo.  

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!