Clock Machine

Clock Machine z Krakowa zagrają na finał XII Rock Time w NCPP. (© Sonja Orlewicz-Zakrzewska)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Gwiazdą XII Przeglądu Amatorskich Zespołów Studenckich Rock-Time będzie rockowa grupa Clock Machine. Finał już w środę (16.03) w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki.

Liderem grupy Clock Machine, która gra od 2009 roku jest wokalista Igor Walaszka. Muzycy występowali m.in. na Przystanku Woodstock, Orange Warsaw Festiwal i wygrali 41. FAMĘ (2012 r.).

Podczas finału 16 marca w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki zagrają: Deep Down Inside, DYABEU, Głośna Sprawa, SoFresh, Szepty, Fumez. Nagroda główna to 2000 zł na nagranie w profesjonalnym studiu muzycznym.

W jury konkursu, które oceniać będzie tegorocznych finalistów będą: Wojciech Hoffmann (gitarzysta rockowy, członek zespołów, jak Turbo, Czerwone Gitary czy Non Iron), Mikołaj "Jaok" Janusz (radiowiec, dziennikarz, performer, znany z Rock Radia i Pyta.pl) i Adam Wołek (radiowiec, dziennikarz, prowadzący audycję Progresywna Zmiana Rocka w Radiu Opole).

Początek plebiscytu w sali kameralnej NCPP w środę (16.03) o godz. 19.00. Wstęp wolny.

___________________________________________________________________________________________
Zobacz także: Dzień Kobiet w pracowni N'602

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!