W ręce policjantów z I KP w Opolu wpadł 23-latek, który dokonał rozboju na mieszkance powiatu opolskiego. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi za to kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Do rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia doszło w poniedziałek 21.09.09 r. w Opolu na ul. Książąt Opolskich. Przechodząca tamtędy kobieta została napadnięta przez nieznanego jej napastnika. Mężczyzna przyłożył jej do pleców nieznany przedmiot i zażądał by oddała mu torebkę. Kiedy kobieta stawiała opór, mężczyzna wyrwał jej torebkę i uciekł w kierunku ul. Szpitalnej.

Krzyk poszkodowanej usłyszeli policjanci z I KP w Opolu, którzy pełnili w tym rejonie służbę. Natychmiast podjęli pościg. Po kilku minutach domniemany sprawca był już w ich rękach.

Zatrzymanym mężczyzną okazał się 23-letni mieszkaniec Opola. Za czyn, którego się dopuścił grozi kara do 12 lat więzienia.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!