Rozbudowa galerii Solaris Center w Opolu. Wiadomo, jakie pojawią się tam sklepy [ZDJĘCIA]

redZaktualizowano 
Otwarcie galerii Solaris po rozbudowie pierwotnie planowano na 16 kwietnia. O takim terminie informowały też znajdujące się tam sklepy. Wedle ostatnich informacji ma ono nastąpić w terminie nieco późniejszym. Sporo nowych najemców jest już znanych. Piotr Guzik
Nowa część galerii Solaris ma około 9 tys. metrów kwadratowych powierzchni. Pomieści się w niej około 40 nowych sklepów i punktów usługowych. W budynku pojawią się zarówno najemcy do tej pory w mieście nieobecni, jak i sieci, których do tej pory tam nie było.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.04.17 12:51:05

"Wiadomo, jakie pojawią się tam sklepy" GDZIE TO JEST NAPISANE ? Ludzie piszcie te posty tak jak trzeba dla ludzi. !!!!!!!!!!!!!

2019.04.17 12:47:33

Tu nie chodzi o to że źle.Ja jestem zachwycony z tego co zrobili z tym pustostanem który parę lat tam straszył.Komentuję tylko dobór sklepów, który nie pasuje do Opola i zarobków tutaj.Super można by oczywiście sprowadzić Gucci , Versace itp żeby podnieść prestiż tego miejsca ale czy byli by klienci, których na to stać.

2019.04.17 09:01:41

Maruderstwo aż na żyganie bierze

2019.04.17 08:58:39

Po co narzekać ? Jeszcze nie dawno pamiętam jak był tam zwykły bazar na którym handlowano pietruszką i marchewka, teraz stoi nowoczesny budynek, ogrom sklepów do wyboru i dalej źle ?

2019.04.16 19:48:09

To przyjedzcie do Kędzierzyna do galerii do biedronki jak Wam tak źle. Czym większe miasto to i więcej różnych sklepów. Porownujecie Opole do znacznie większych miast.

2019.04.16 16:06:19

Czyli tak naprawdę nic ciekawego. Opole to jednak straszna dziura jeśli chodzi o sklepy. Guess długo nie zagości u nas. Opole to tylko MC Reserved i Mohito. Nawet Zara ma inne ciuchy niż gdzie indziej. Bo tu nic innego się nie sprzedaje. Dramat

2019.04.16 12:24:29

Tommy po co ? Chyba że chcesz płacić za to że masz logo na koszulce za 200zł

2019.04.16 10:04:41

I mógł być Tommy Hilfiger, ale rozmowy z dyrekcją jak z przedszkolakiem...

2019.04.16 08:32:15

Też mi się wydaje że ten sklep nie ma racji bytu w Opolu ;/ Daje im pół roku ;D

2019.04.16 07:44:23

Nie wróżę firmie Guess wielkiego sukcesu w Opolu gdzie zarobki są fatalne.Spodnie w Outlecie we Wrocławiu są po 200 zł,a tu ma być sklep z pełnymi cenami.