Embrional

Jedna z gwiazd Dark Fest 2016 to Embrional, gliwicka grupa wykonująca death metal. (© mat. organizatora)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Opolskie koncerty w formie bitwy zespołów zaczną się już w sobotę (20.02) w klubie Piekarnia przy ul. Krakowskiej w Opolu. Na scenie zagrają: Rebirth, Exit The Machine oraz Prosecutor. Wstęp wolny.

- Rozpoczynamy kolejny etap eliminacji do festiwalu Dark Fest 2016 Open Air - zapowiada Bartosz Grabowski, pomysłodawca imprezy.

- Opolskie koncerty w formie bitwy zespołów zaczną się już w sobotę, 20 lutego - dodaje.

Muzyczna bitwa rozegra się w klubie "Piekarnia" przy głównym deptaku w mieście.

- W pierwszej odsłonie, na scenie zmierzą się ze sobą zespoły: Rebirth, Exit The Machine oraz Prosecutor. Zgromadzona publiczność wybierze jeden zespół, który przejdzie do finałowego etapu. Już teraz zapraszamy wszystkich fanów ostrego grania - zachęca Grabowski.

Przypomnijmy, że Dark Fest potrwa od 24 do 25 czerwca w grodzie rycerskim pod Byczyną.

Gwiazdą imprezy będzie irlandzka grupa Primordial. Wśród innych potwierdzonych formacji są także: Blaze of Perdition (black metal, Lublin), Ragehammer (metal, Kraków), Embrional (death metal, Gliwice).

Piekarnia, ul. Krakowska 38, 20.02, godz. 20.00, wstęp wolny.

Zobacz także: "Trzej Muszkieterowie" - nowy spektakl w OTLiA

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!