[Siatkówka] SMS II Opole pokonał Zorzę Wodzisław Śląski

Opolskie siatkarki wygrały kolejne spotkanie, tym razem na wyjeździe pokonały Zorzę Wodzisław Śląski 3:1

Siatkarki SMS-u LO II Opole zapisały na swoim koncie kolejne trzy punkty i zakończą rok na fotelu lidera. Opolanki pewnie wygrały pierwszego seta, jednak przeciwniczki nie poddały się łatwo i po dwóch partiach na tablicy wyników widniał remis 1:1.
Kolejne dwie odsłony padły łupem SMS-u. Szczególnie cieszy fakt, że podopieczne Patryka Fogla wytrzymały końcówkę czwartego seta i wygrały do 24. W sobotę SMS rozegra wyjazdowy mecz w Sosnowcu, który będzie jednocześnie ostatnim spotkaniem w tym roku kalendarzowym.
Zorza Wodzisław Śląski - SMS LO II Opole 1:3 (18:25, 25:22, 17:25, 24:26)SMS LO II: Sikora, A. Grzechnik, Zich, Wilk, Krupa, Gawlak, Michalak (libero) - Paczkowska, Gierejkiewicz, B. Grzechnik, Godlewska, Krawczyk. Trener Patryk Fogel. Pozostałe wyniki 14 kolejki II ligi:
Sokół 43 AZS AWF Katowice - SMS PZPS II Sosnowiec 3:0 (25:12, 27:25, 25:19)MKS II Dąbrowa Górnicza - PLKS Pszczyna 0:3 (11:25, 17:25, 27:29)MCKiS Jaworzno - Ares Nowa Sól 3:0 (25:10, 25:19, 25:23)MKS Świdnica - Impel Gwardia Wrocław 3:0 (25:12, 25:14, 25:21)KŚ AZS Polit. Śląskiej Gliwice - Olimpia Jawor 3:0 (25:13, 25:16, 25:15)