[Siatkówka] SMS LO II Opole zwycięża

W ostatnim meczu rundy zasadniczej siatkarki SMS LO II Opole pokonały na własnym parkiecie MCKiS Jaworzno 3:0. 8 i 9 marca Opolanki w ramach fazy play-off podejmą PLKS Pszczynę.

Spotkanie przebiegło bez historii. Opolanki rozpoczęły mecz bardzo skoncentrowane, nie pozwalając przyjezdnym na swobodną grę. Emocje pojawiły się w końcówce trzeciego seta, jednak ostatecznie więcej zimnej krwi zachowały podopieczne Patryka Fogla i mogły cieszyć się ze zwycięstwa.
Wygrana spowodowała, że SMS na koniec rundy zasadniczej zajął drugie miejsce i pierwsze mecze fazy play off (8 i 9 marca) rozegra na własnym parkiecie.
Od początku meczu byłyśmy bardzo skoncentrowane. Wszystko zagrało, przyjęcie, rozegranie i atak. Grałyśmy dobrze blokiem dlatego dziewczyny z Jaworzna nie miały argumentów. Ostatni set był emocjonujący, ponieważ wkradło się trochę rozluźnienia. Myślę, że kibice mogą być zadowoleni.Teraz czeka nas tydzień ciężkiej pracy, przed nami dwa mecze u siebie. Jeżeli chcemy dalej walczyć w play-off to musimy wygrać obydwa spotkania – powiedziała po meczu środkowa SMS-u Martyna Paczkowska.
SMS LO II Opole - MCKiS Jaworzno 3:0 (25:20, 25:16, 29:27)