(© KPP Prudnik)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dzisiaj (21.02) o godz. 10:20 na skrzyżowaniu ul. Batorego i Powstańców Śląskich ( rondo ) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Samochód ciężarowy potrącił przechodzącą po przejściu dla pieszych kobietę, której niestety nie udało się uratować.

Pracujący na miejscu policjanci z Prudnika wstępnie ustalili, że kierujący samochodem ciężarowym IVECO 38-letni mężczyzna, najechał na przechodzącą po oznakowanym przejściu dla pieszych 69-letnią mieszkankę Prudnika.


Kierowca TIR-a zatrzymał się po kilku metrach i kiedy zobaczył co się stało powiadomił policję.

Zobacz też: Śmiertelny wypadek w Niemodlinie na DK 46. Dwie osoby nie żyjąNa skutek odniesionych obrażeń kobieta zmarła.


Policjanci zebrali materiał dowodowy, który pozwoli na ustalenie dokładnego przebiegu całego zdarzenia.KRONIKA POLICYJNAZapisz się do newslettera! Dodaj też swój artykuł
Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kierowca (gość)

Wyrazy współczucia dla rodziny.Sam jestem kierowcą i wiem że dopóki nie zaczną montować lusterek na przedniej szybie kabiny ciężarówek tak jak to robią już w nowych zestawach, to nie unikniemy takich wypadków.Kierowca nie jest w stanie zobaczyć czy jest ktoś na pasach stojąc ciężarówką przed nimi!!!