Dobra informacja dla szukających drugiej połówki. W naszym mieście będą organizowane cykliczne spotkania typu „speed dating” w ramach akcji Projekt Miłość. Pierwsza impreza odbędzie się w sobotę (17.02) w Kubaturze przy ul. Oleskiej w Opolu.

Moda na tzw. „szybkie randki” do Polski przyszła z Zachodu. Zabawa polega na sesjach krótkich rozmów, od 5 do 10 minut. Jeśli rozmówcy spodobają się sobie, dostaną do siebie kontakt od organizatorów imprezy.

- Projekt-miłość.pl jest dla każdego: dla singli szukających miłości, osób po trudnych miłosnych przejściach, dla tych, którzy chcą zmienić coś w sobie - mówi Anna Winiarska, redaktor Projektu Miłość, prowadząca warsztaty kulinarne „Przez żołądek do serca” i uczestniczka UGOTOWANI.TVN.

Randkowicze porozmawiają z ok. 40 osobami. Akcji przyglądać będą się specjaliści od komunikacji i wizerunku, którzy udzielą licznych porad. Wśród nich będzie m.in. coach, trener rozwoju osobistego, profesorowie z UO, terapeuta, mediator, stylistka i kosmetolog.

- Do dyspozycji opolan będzie grupa ekspertów, która pomoże w znalezieniu miłości, będzie wsparciem lub podpowie jak zmienić wygląd czy zadba o dobre samopoczucie. Każdy sam zdecyduje do kogo i z jaką potrzebą się zgłosi - tłumaczy Anna Winiarska.

Pierwsza akcja „speed dating” odbędzie się w sobotę (17.02) o godz. 19.00 w Kubaturze przy ul. Oleskiej w Opolu. Zapisy przez Facebooka (Projekt Miłość) lub przez telefon - 698 044 679.

Zobacz też: Opolska Giełda Winyli. Kosze pełne płyt w Miejskiej Bibliotece Publicznej [wideo]

Czytaj także

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Jb (gość)

Jeśli ktoś naprawdę szuka swojej drugiej połowy, to trzyma się od takich zabaw z daleka...