Studniówkowe przesądy. Co zrobić, by zdać maturę? Poznaj studniówkowe zwyczaje!

ada

Czerwona bielizna i czerwona podwiązka na studniówkę, czy zakaz ścinania włosów aż do matury. Te przesądy należą do najbardziej znanych i najczęściej przestrzeganych. Sprawdź czy znasz wszystkie studniówkowe zwyczaje!
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

13.02.2019, 12:31

TRZEBA SIĘ UCZYĆ PRZEZ WIELE LAT TO POTEM NIE SĄ POTRZEBNE PODWIĄZKI, CZERWONE MAJTKI ITD. ITD......

03.02.2019, 15:26

GÓWNO I RZYGOWISKO!!!! NIE MARNUJ ŻYCIA !!!! IDŹ DO JEZUSA REKOLEKCJE POWOŁANIE =100% SZCZĘŚCIA!!!!! Jadwiga Szlanda Pokój i Dobro

03.02.2019, 15:25

RZYGOWISKO I DNO!!!!! NIE MARNUJ ŻYCIA!!!!! NAJLEPIEJ IDŹ DO JEZUSA!!!!! REKOLEKCJE POWOŁANIE =100% SZCZĘSCIA!!!!!!
Mateusz Ceglak Pokój i Dobro

25.01.2019, 19:04

Z tych komentarzy, to najlepiej nic nie robić i iść do łopaty, aby Polska nie zginęła.

13.01.2019, 00:04

Jeśli szukacie fotobudki na studniówkę, to gorąco polecam Fotolustro Mirrbox www.mirrbox.pl !
Jest to elegancka wersja fotobudki z dotykowym ekranem. Doskonała zabawa gwarantowana. U nas na studniówce wszyscy bardzo dobrze się bawili i pamiątka zostaje na całe życie. Gorąco polecam :)

11.01.2019, 16:06

Sprzedam starą maturę.

09.01.2019, 18:46

Hej, Jestem Karolina mam 21 lat :) Napisz do mnie na http://hotrandka.pl/malinka97 jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą :)

08.01.2019, 21:31

Kiedyś posiadanie tzw.matury było aktem nobilitacji do tzw grupy inteligencji /potem inteligencji pracującej cokolwiek to nie znaczyło/ teraz jak czytam wystarczy z.z.z. /zakuc,zdać,zapomnieć/.Liczy sie licencjat /ogólnie rzecz biorąc też z.z.z. /ale papier inny można pisac wykszt.wyższe/ I co mi zrobicie ?
A,że uzyskane w Szkole Wyższej Tego i Owego /np.gotowania na gazie/ w Pasłęku filia i dyplom z Gdańska ,to co mi zrobicie.Jest papier ? Jest.Takie mamy młodzieze jak ich chowanie!!!

08.01.2019, 14:45

Co zrobić żeby zdać maturę? Nauczyć się wszystkiego na pamięć, nie myśleć, nie szukać, nie próbować tego rozumieć, ta cała matura to.... bzdura.
Ci ludzie i tak później są niezdolni do samodzielnego logicznego myślenia.