Świąteczne Ferie w Siodle 2013, 2014 Świąteczne Ferie w Siodle 2013, 2014

plakat

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Świąteczne Ferie w Siodle, to rodzaj jeździeckich półkolonii dających możliwość aktywnego spędzania czasu przed i po Świętach Bożego Narodzenia.

Na turnusie trwającym 5 dni po 3 godziny dziennie można nauczyć się teoretycznych i praktycznych podstaw jazdy konnej lub doskonalić wcześniej zdobyte umiejętności jeździeckie.
Zajęcia polegać będą na jeździe konnej na klubowych koniach, na pracy (opiece) przy koniach oraz na zajęciach teoretycznych z podstaw jeździectwa. Część teoretyczna odbywać się będzie przy drobnym posiłku (napoje, kanapka). Część praktyczna, to jazda konna i opieka nad końmi (czyszczenie, siodłanie).
Dla grup uczestników liczących od 4 do 7 osób zaplanowano dwa turnusy w następujących terminach:
I turnus: 27-31 grudnia 2013,II turnus: 2-6 stycznia 2014,w godzinach 10.00-13.00.
Opiekunami uczestników „Świątecznych Ferii w Siodle" będą wykwalifikowani instruktorzy jeździectwa. Wspomagać ich będą wolontariusze – klubowicze, którzy będą pomagać początkującym jeźdźcom i dzielić się z nimi własnym doświadczeniem jeździeckim.
Zapisać się można razem z przyjaciółmi, rodzeństwem, rodzicami lub opiekunami. Można też przyjść do "Ostrogi" samemu i nawiązać nowe znajomości z rówieśnikami i oczywiście z końmi, bo konie, to bardzo przyjazne zwierzęta.
Jeździectwo, to sport całego życia, limit wieku więc nie obowiązuje, poza dolną granicą – trzeba mieć minimum 10 lat, aby w LKJ „Ostroga" zacząć jeździć konno. Potem doskonalenie jazdy konnej można kontynuować bez końca - dopóki starczy zapału i wytrwałości. Warto spróbować.
Zawsze mile są widziane w „Ostrodze" dzieci, młodzież i osoby dorosłe.
www.ostroga.opole.pl

Wiadomości Opole, Wydarzenia Opole

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: