Zamknięcie ulicy Niemodlińskiej w Opolu Żerkowicach jest konieczne, bo wzdłuż jezdni powstaną głębokie wykopy. Drogowcy i wykonawca obawiają się o bezpieczeństwo pracowników.

- Ulica Niemodlińska w Żerkowicach jest bardzo wąska, gdyby jakieś auto zjechało na pobocze, mogłoby dojść do tragedii - tłumaczy Zbigniew Bahryj, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Opolu.

W środę (16 maja) ulica zostanie zamknięta na odcinku od ul. Centralnej do ul. Ogrodowej. Objazd poprowadzono przez Wrzoski i Chróścinę Opolską (droga powiatowa numer 1760).

- Mieszkańcy dojadą do swoich posesji, ale kierowcy jadący z lub w stronę Niemodlina powinni ten odcinek ul. Niemodlińskiej omijać - mówi Bahryj, który apeluje też o uważną jazdą i stosowanie się do znaków.

Utrudnienia czekają również pasażerów autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. Wprowadzone ograniczenia wymuszają zmianę trasy linii 16 i N1 oraz przesunięcie przystanku „Niemodlińska – Ogrodowa”.
[g]13085642[/g]
Dla linii 16, realizującej przejazd w kierunku Centrum, przystanek „Niemodlińska – Ogrodowa” zostanie umiejscowiony przed skrzyżowaniem ul. Niemodlińskiej z ul. Ogrodową.

Dla linii N1 z 16 na 17 maja przystanek „Niemodlińska – Ogrodowa” będzie całkowicie wyłączony z obsługi komunikacyjnej.

Najbliższy przystanek „Niemodlińska – Skrzyżowanie” (w obu kierunkach) lub „Nyska-Dworcowa” (w kierunku Centrum).

Przebudowa tego fragmentu ulicy Niemodlińskiej powinna zakończyć się we wrześniu.

OPOLSKIE INFO - 11.05.2018

Moto

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!