Walentynkowy koncert Kasi Kowalskiej w Opolu. Wokalistka zagra w NCPP w ramach "Aya Tour"

Natalia Popczyk

Kasia Kowalska zaśpiewa w Sali Kameralnej Narodowego Centrum Polskiej Piosenki już 16 lutego.

Kasia Kowalska zaprasza wszystkich fanów do wspólnego spędzenia Walentynek w rock'n'rollowej atmosferze.

Podczas koncertów z okazji święta zakochanych nie zabraknie największych przebojów artystki, takich jak "Prowadź mnie", "Antidotum", "A to co mam", "Spowiedź", "Być tak blisko", "Co może przynieść nowy dzień", "Coś optymistycznego", "To co dobre" i utworów z nowej płyty.

Walentynkowe koncerty Kasi Kowalskiej odbędą się:

14 lutego - Łódź - Klub Scenografia
16 lutego - Opole - NCPP
17 lutego - Bielsko Biała - Klimat

Bilety można kupić tutaj: http://bit.ly/KasiaWalentynki

Opole - bilety w promocyjnej cenie

Sprawdź: Bilety na koncert Kasi Kowalskiej

Kasia Kowalska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród, w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Awards oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną.

W 2018 roku obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej i wydała swój nowy album, "Aya", na który jej fani czekali aż 10 lat. Krążek wylądował na pierwszym miejscu sprzedaży Empiku zanim płyta pojawiła się na sklepowych półkach.

Koncert w NCPP rozpocznie się o godz. 19.00.

Walentynkowy koncert Kasi Kowalskiej w Opolu - wygraj bilety - KONKURS ZAKOŃCZONY

Mamy dla was dwa podwójne zaproszenia na koncert w Opolu (16.02.2019). Aby wygrać bilet należy wpisać w komentarzu pod tym artykułem dlaczego chcecie swoją połówkę zabrać na walentynkowy koncert Kasi Kowalskiej w Opolu.

Na wasze komentarze czekamy do 7 lutego 2019 do godz. 12.00.

Autorów 2 najciekawszych wpisów ogłosimy 7 lutego na portalu i poprosimy o przesłanie swoich danych do 8 lutego do godz. 12.00 na adres mailowy npopczyk@nto.pl.

Zobacz też: Kasia Kowalska odsłoniła gwiazdę w Alei Gwiazd Polskiej Piosenki w Opolu

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

07.02.2019, 12:40

Justyna (komentarz 23.01.2019, 13:31) oraz Irmina (27.01.2019, 05:55) gratulujemy! Czekamy na waszego maila! (adres; npopczyk@nto.pl) - prześlemy wam informacje o sposobie odbioru wygranej

31.01.2019, 16:33

Zapraszam moją drugą połówkę ponieważ: kiedy "widzę twoją twarz wciąż brakuje mi słów" i wiem że jesteś "antidotum" na moje wszystkie moje smutki i dzięki tobie w moim życiu jest "coś optymistycznego" i nigdy nie boję się "co może przynieść nowy dzień" bo najważniejsze jest "być tak blisko" z tobą.

31.01.2019, 16:27

Zapraszam moją połówkę: ponieważ "kiedy widze

27.01.2019, 05:55

Moje nastoletnie lata upłynęły pod dźwiękami Kasi Kowalskiej i zespolu Hej z Edytą. Dzisiaj, kiedy czasu mało na chwilę we dwoje, sentymentalny powrót wraz z mężem do tamtych lat byłby fantastycznym prezentem Walentynkowym. Ostatnio bardzo nam tego trzeba.

23.01.2019, 23:04

Chciałabym zabrać swoją połowkę na koncert Kasi, ponieważ z nostalgią wspominam akustyczny koncert Kasi w Solaris Center w roku 2012. Tym razem moglibyśmy to nastrojowe wydarzenie przeżyć wspólnie ;)

23.01.2019, 13:31

W tym roku mija dokładnie 15 lat, kiedy właśnie na koncercie Kasi Kowalskiej poznałam swoją Drugą Połówkę. Niesamowite byłoby powtórzyć to przeżycie po tylu pięknych, wspólnych latach. Zwłaszcza, że muzyka Kasi Kowalskiej towarzyszy nam od zawsze - ta starsza i ta najnowsza. Jest niepowtarzalna i głęboka pod każdym względem i jest dojrzalsza z wiekiem, zupełnie jak nasze uczucie. Byłyby to chyba najpiękniejsze Walentynki - połączenie naszej miłości z niekończącą się miłością do muzyki Kasi Kowalskiej...

23.01.2019, 13:21

W tym roku mija dokładnie 15 lat, kiedy właśnie na koncercie Kasi Kowalskiej poznałam swoją Drugą Połówkę

21.01.2019, 20:23

Love, Peace

18.01.2019, 10:23

Odpowiedzią jest MIŁOŚĆ. Miłość do mojej żony przede wszystkim, a w tle wspólne zauroczenie od lat, wówczas jeszcze niezależnie od siebie, i mnie i mojej żony do tekstów i muzyki Kasi Kowalskiej, słuchanej oczywiście z kaset. Spędzenie wspólnego wieczoru z niebanalnością i - jak to w prawdziwym życiu - czasem smutnym, czasem wesołym, zawsze szczerym wyrazie wokalistki byłoby niezwykłą przygodą.
Dodatkowym impulsem jest obchodzona przez nas 10 dni później 18. rocznica ślubu.

18.01.2019, 09:47

jAKO OJCIEC PAMIETAK P.Kasię z festiwali z Opola ...dzisiaj moja córka Kasia kto wie kto wie
może byłem zainspirowany jej imieniem wychowuje dwoje małych dzieci i nie może się urwać....wiadomo co chodzi to byłby dla niej super prezent z towarzyszącym niecodziennym przeżyciem...tak myślę. Znając córkę wiem że równowartość ceny biletów przekazałaby z pewnością na hospicjum w Opolu.Pozdrawiamy ja i córka Katarzyna , redakcję i P.Kowalską, śpiewaj zawsze i i o jeden dzień dłużej.Sie ma

16.01.2019, 20:43

Chciałabym pójść na koncert Kasi z moją cudowną mamą , od dawna słuchamy Kasi i jest to nasza ulubiona wokalistka. Chciałabym na walentynki dać jej coś od serca , a wiem że bardzo by się ucieszyła z biletu na koncert . Razem przesłuchałyśmy płytę Aya i jesteśmy zauroczone tą płytą i bardzo byśmy chciały usłyszeć nowe utwory na żywo. Nie mieszkamy razem dlatego każde wspólne wyjście jest wyjątkowe. W zeszłym roku straciliśmy też bliską nam osobę, dlatego szczególnie będziemy czekać na utwór " Dla taty" . Bardzo chciałabym spełnić marzenie mamy i zabrać ją na ten koncert !

16.01.2019, 09:29

Chciałbym wygrać bilety na koncert Kasi Kowalskiej ponieważ moja żona lubi jej słuchać.
A ja lubię spełniać jej marzenia :)

15.01.2019, 19:12

Chciałabym wygrać podwójny bilet i podarować go w prezencie rodzicom - w styczniu tego roku mieli 30 rocznicę ślubu, a jako że mama bardzo lubi słuchać Pani Kasi to taki walentynkowy koncert byłby dla nich z pewnością super niespodzianką! :)

15.01.2019, 16:45

WYJŚCIE NA KONCERT KASI SPRAWI MU RADOŚĆ, PONIEWAŻ TAK JAK JA KOCHA DOBRĄ, PORUSZAJĄCĄ SERCE MUZYKĘ:)

15.01.2019, 16:41

Chciałbym wygrać bilet ponieważ moja Kobieta jest wielka fanka Kasi od początku jej kariery a nigdy nie była na jej koncercie, bilety na koncert kasi byłby mega niespodzianką : ))