Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W najbliższą sobotę (8.05) dyżur redakcyjny odbędzie się w Fordonie, na Targowisku Tatrzańskim (ul. Lawinowa 1).


Na specjalnym stanowisku do dyspozycji Czytelników będą strażnik miejski, policjant dzielnicowy, reprezentant rady osiedla i reporter naszego dziennika.


Przez cztery godziny, od 9.30 do 13.30 będziemy czekać na sygnały od mieszkańców Fordonu. Zapraszamy wszystkich do zgłaszania problemów i interesujących tematów. Dzięki obecności na dyżurze przedstawicieli służb porządkowych, od razu będzie można zasięgnąć informacji, poprosić o interwencję lub wyjaśnienie.


Nasze redakcyjne dyżury to okazja do zdobycia atrakcyjnych nagród. Nagrodą główną jest rower ufundowany przez firmę Bart-Pol o wartości ponad 300 złotych. Rower będzie zamknięty zapięciem rowerowym z czterocyfrowym kodem, ustalonym przez organizatora. Każdy uczestnik konkursu ,,Weź rower" ma w trakcie jednego podejścia trzy próby ustawienia kodu. Ilość podejść jest nieograniczona. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której jako pierwszej uda się złamać kod i otworzyć zapięcie. Jak co roku, spośród Czytelników, którzy przyjdą do nas z wyciętym kuponem konkursowym, rozlosujemy upominki- drobny sprzęt agd. Nadchodzące 10 dyżurów odbywać się będzie pod hasłem ,,Dyżur Redakcyjny - 20 lat Expressu Bydgoskiego".


Odwiedzimy następujce dzielnice: 8.05. Fordon (Targowisko Tatrzańskie), 15.05. Błonie (skwer przy pasażu handlowym przy ul. Broniewskiego), 29.05. Osiedle Leśne (skwer przy pasażu handlowym ulice Sułkowskiego- Czerkaska), 5.06. Szwederowo (przy Polo Markecie, ul. Konopnickiej), 19.06. Wyżyny, 26.06. Osowa Góra, 3.07. Wzgórze Wolności (przy Polo Markecie, ul. Tucholska), 10.07. Kapuściska (przy pasażu Hermes, ul. Wojska Polskiego). W lipcu dyżury odbędą się również w Osielsku i Białych Błotach. Informacji o osiedlowych dyżurach szukajcie Państwo na bieżąco na łamach Expressu. Zapraszamy!(sg)

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!