Na 15 lat więzienia skazał Sąd Okręgowy w Opolu 30-letniego Roberta S., który zamordował kobietę, z jaką umówił się na randkę za pomocą SMS-owego serwisu. Sąd skazując go, wziął jednak pod uwagę okoliczności łagodzące, a mianowicie to, że oskarżony jest żonaty i ma dziecko w wieku kilku lat.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Zabójstwa 29-letniej Agnieszki K. mężczyzna dopuścił się w ubiegłym roku, w styczniu, już na pierwszym spotkaniu. Stało się to ledwo 4 dni po tym, jak po raz pierwszy wysłał do niej SMS. Umówili się na terenach opolskich ogródków działkowych. Tam żonaty mężczyzna, całując swoją SMS-ową kochankę, udusił ją szalikiem. Prokurator, który żądał dla niego 25 lat więzienia, oświadczył, że czeka na pisemne uzasadnienie wyroku, gdyż zastanawia się nad apelacją. Ale zaskarżenia wyroku nie wyklucza też obrońca Roberta S.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!