Clock Machine

Gwiazdą plebiscytu Rock Time będzie w tym roku krakowska grupa Clock Machine. (© Sonja Orlewicz-Zakrzewska)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W środę (16.03) odbędzie się koncert finałowy XII Przeglądu Amatorskich Zespołów Studenckich Rock-Time, którego gwiazdą będzie krakowska grupa Clock Machine. Początek o godz. 19.00. Wstęp wolny dla wszystkich.

Przed nami finał dwóch najważniejszych konkursów muzycznych na opolskich uczelniach: Rock Time, który organizuje Radio Emiter oraz Zimowa Giełda Piosenki, którą organizuje Samorząd Studencki UO.

Przypomnijmy, że do przeglądów startowały młode zespoły z całej Polski, a nawet z zagranicy, mające w składzie studentów. Jak pierwszy odbędzie się finał XII Rock Time w środę (16.03) w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki. O zwycięstwo w konkursie powalczy sześć kapel:

Deep Down Inside (Sochaczew) - indie-rock, folkGłośna Sprawa (Wojnicz) - rock

SoFresh (Kępno/ Bralin) - pop-rock/indie-rockSzepty (Gdańsk) - rockFumez (Elbląg) - alternative/hard rockDYABEU (Opole) - rock/metalGrupy oceni jury w składzie: Wojciech Hoffmann (gitarzysta), Mikołaj "Jaok" Janusz (radiowiec) i Adam Wołek (dziennikarz prowadzący audycję Progresywna Zmiana Rocka w Radiu Opole).

Jest o co walczyć, bo laureat z Opola odjedzie z 2 tys. zł na nagranie w profesjonalnym studiu. Gwiazdą RT będzie rockowa grupa Clock Machine z Krakowa. Początek o godz. 19.00, wstęp wolny.


_______________________________________________________________________________________
Zobacz też: "Edward Szczapow. Look at". Zobacz malarstwo opolskiego artysty [wideo, dużo zdjęć]


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!