Ruch Zdzieszowice © Oliwer Kubus
[2/6]

Ruch Zdzieszowice

- Rewolucji nie będzie, ale pewne zmiany już tak, choć raczej kosmetyczne - potwierdza Łukasz Ganowicz, czyli szkoleniowiec „Zdzichów”, najlepszego zespołu z omawianego kwartetu. - Co do tego, kto by miał odejść, to na dniach będziemy rozmawiać z chłopakami i chciałbym, żeby się dowiedzieli od nas. Jeśli chodzi o nowych, to chcemy dać szansę świeżej krwi z regionu, a szczególnie patrzymy w stronę wyróżniających się młodych chłopaków z Opolszczyzny - tłumaczy „Gana”.
Już w sobotę natomiast jego podopiecznych czeka mocny sprawdzian możliwości, gdyż tego dnia zmierzą się z Podbeskidziem Bielsko-Biała, a potem w planach są również spotkania z takimi uznanymi markami jak Ruch Radzionków i Polonia Bytom czy też „nasze” ekipy z 4 ligi: Małapanew Ozimek i Polonia Nysa. W planach jest również m. in. solidny LKS Bełk.

Wszystkie nasze drużyny występujące w 3 lidze rozpoczęły już przygotowania do wiosny. W każdej znane są już praktycznie pełne plany sparingów i każda z czterech ekip pierwszy test - mecz rozegra już w sobotę, a nowicjusz Agroplon Głuszyna tego dnia ma rozpisane nawet dwa spotkania kontrolne. W żadnym klubie nie ma za to planów rewolucji w składzie.